O firmie

Zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem
Jesteśmy rodzinną firmą, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pośrednictwie akcesoriów i części znanych marek samochodowych. Wieloletnia praca w dziedzinie motoryzacji pozwala nam oceniać jakość dostępnych na rynku produktów oraz ich zamienników i selekcjonować z nich te, które zasługują na Państwa uwagę. Dbamy o poszerzanie oferty, uzupełniając ją o modele części samochodowych w korzystnych cenach, co jest możliwe dzięki pozyskiwaniu ich bezpośrednio od producentów. Do wiodących działań, podejmowanych przez naszą firmę, jest pozyskiwanie utraconych lub uszkodzonych części do samochodów używanych.

O samochodach wiemy wszystko
Długie doświadczenie w branży samochodowej pozwala nam nieustannie zwiększać wiedzę z zakresu zarówno standardowych, najczęściej zamawianych produktów do nowych i używanych samochodów, jak i rzadszych lub rzadziej ulegających eksploatacji czy zniszczeniu. Czyni to z nas dobrych doradców – tak w kwestiach technicznych, skupiających się na naprawie, konserwacji i przeglądach odpowiednich samochodowych podzespołów, jak i – nastawionych na dbałość o Państwa portfele. Wiemy, które części można bez negatywnych konsekwencji zastąpić zamiennikami, a w które lepiej zainwestować i nabyć oryginały.

Asortyment
W naszym asortymencie posiadamy części do samochodów wielu producentów. Są to zarówno części oryginalne, markowe, certyfikowane i z odpowiednimi parametrami; jak i wysokiej jakości zamienniki. Jeśli mają Państwo kłopot ze znalezieniem poszukiwanych produktów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi specjaliści udzielą odpowiedniej porady technicznej.